Bohdalová promluvila k národu! Všem Čechům posílá dojemný vzkaz

Největší česká herecká legenda Jiřina Bohdalová (89) se s moudrostí jejímu věku vlastní rozhodla apelovat na své fanoušky i další lidi, aby přestali spekulovat o pandemii a chránili se. „Jinak se z toho nedostaneme,“ varuje.

„K moři se v žádném případě nechystám. Jsem docela poslušná. Jednak jsem riziková, jednak si myslím, že lidé, kteří tomu nerozumí, by do situace neměli vůbec mluvit. Je třeba srazit kufry a poslouchat, jinak se z toho nedostaneme,“ naléhá paní Jiřinka na Čechy, Moravany a Slezany. 

„Je to hrozné. Jsem herečka, mohu se vyjadřovat k divadlu, už se ale nemůžu vyjadřovat k opeře, protože ji neznám, netuším, kdy se mají nadechnout, tak do toho nežvaním, i když je to taky umění,“ dává příklad toho, proč je nesmysl bez vzdělání a praxe hodnotit pandemii z pohledu neinformovaného člověka, byť jde o příbuzný obor.

„I ve zdravotnictví jsou různé obory, ale nemohou si do toho navzájem mluvit. Lidé ale dnes kecají do všeho. Měli by zavřít Facebooky a Instagramy, nebo jak se to všechno jmenuje. A i novináři by se měli vzpamatovat a dávat do novin víc pozitivních zpráv. Ty negace aby prase vydrželo. A do prčic, ať už se politici přestanou hádat! Stejně jako za bolševika tu máme zase společného nepřítele,“ varovala Jiřina Bohdalová před tím, že bez táhnutí za jeden provaz se z místa nepohneme. 


cs_CZCzech
cs_CZCzech