Klaus znovu udeřil! Drtivá kanonáda na adresu ODS i TOPky

Václav Klaus se obul do vlády i do médií, sepsul Českou televizi a odmítl, že by nemocnice byly přeplněné.

Klaus byl Ministerstvem zdravotnictví ČR označen za šiřitele dezinformací o pandemii. Klaus to prý nezazlívá ministerstvu, ale neziskové organizaci. „Ministerstvo outsourcovalo část svého webu jakési podivné neziskovce,“ zaznělo z úst Klause, a že těmto neziskovým organizacím údajně bojujícím s dezinformacemi nedůvěřuje.


Poté rýpl do České televize, která informovala o tom, že Klaus bude muset zaplatit pokutu za odložení roušky na veřejnosti.  
„Já doufám, že o udělení pokuty nerozhoduje Česká televize, ale nějaký úřad a ten úřad by to měl sdělit napřed mně a až potom České televizi. Já bych tu pokutu chtěl zaplatit, ale musí mě o tom informovat,“ zaznělo z úst Václava Klause.


Varoval před masivním snížením daním, které prohlasovali ANO, ODS, SPD a komunisté. Jako teoretický ekonom by prý neměl nic proti snížení daní, ale jako exministr financí ví, že stát musí jednat racionálně a nerozhazovat peníze tak, jak je podle jeho názoru rozhazuje ministryně práce a sociálních věcí za ČSSD Jana Maláčová.


Nakonec udeřil na rodící se předvolební koalici ODS, TOP 09 a lidovců. „Nula plus nula plus nula je pořád nula. Já iluze o obrovském výsledku této kvazi trojkoalice nemám. Navíc mám s lidovci své mnohaleté zkušenosti,“ uzavřel Klaus své vystoupení.


cs_CZCzech
cs_CZCzech