Mrazivý vzkaz pro Babiše! Hokejista Voráček řekl, co si skutečně myslí

Hokejová hvězda Jakub Voráček odskočil z ledu a na svém twitterovém profilu zanechal pro premiéra Andreje Babiše (ANO) mrazivý vzkaz. V příspěvku nechyběla ani zmínka o „svini“. A pak se k Voráčkovi připojila i další hokejová legenda.

„To je přesně to když, máte agenta StB ve funkci. Je to pro český fotbal další rána! 31 let a lidi bohužel zapomínají. Ještě tam je jeden. Já nic, já muzikant! Nebojte pane premiére, na každou svini se vaří voda,“ opřel se v silném výroku ohledně českého fotbalu do premiéra Jakub Voráček.

Právě fotbal u nás nyní zažívá krušné chvíle a koronavirová omezení nejsou zdaleka to nejhorší. Od pátečních ranních hodin v sídle Fotbalové asociace České republiky (FAČR) probíhala razie, během níž kriminalisté zadrželi 19 lidí osob pro podezření z korupce a ovlivňování výsledků zápasů.

Obvinění čelí celkově dvacítka fotbalových funkcionářů a policisté si přišli i pro místopředsedu FAČR Romana Berbra. Kromě jeho výslechu se detektivové věnovali i prohlídce Berbrova bytu. Podle informací Práva má být tento vysoký fotbalový funkcionář obviněn z podplacení a zpronevěry ve prospěch organizované zločinecké skupiny.

Spojitostí s premiérem Andrejem Babišem, na niž Voráček naráží, může být Berbrova minulost. Ten v roce 1975 vstoupil do SNB, načež byl na rok, mezi lety 1979 až 1980, u Státní bezpečnosti (StB). Berbr tuto činnost přiznal, dokonce tvrdí, že pro StB pracoval až do roku 1988.

Podobný názor zastává i hokejová legenda Jiří Hrdina. „Voras to napsal přesně… Notovali jsme si v létě na golfu, máme hodně podobné názory. Rád retweetuju tenhle názor, protože to samé si myslím i já,“ zhodnotil.


cs_CZCzech
cs_CZCzech