Okamura zuří! Tohle chystá Německo během předsednictví EU

Poslanec za AfD Peter Bystroň interpeloval německého ministra zahraničí Heiko Maase ve věci přerozdělování migrantů po celé Evropě. Překlad jeho interpelace přinesl na svém facebookovém profilu lídr SPD Tomio Okamura. „Na tohle není jiná odpověď než czexit,“ rozčílil se.

„Pane ministře, ve své řeči jste vyzdvihl solidaritu a suverenitu. Současně jste řekl, že chcete solidaritu vyžadovat. Vy jste totiž jedním dechem i řekl, o co vám jde – a sice, že si chcete vynutit přerozdělování migrantů po celé Evropě. Nechcete si to rozmyslet? Střední a východní Evropa vás v tomto již léta nenásleduje, lidé v těchto zemích to nechtějí, tak jim odsud z Berlína nediktujte a nenuťte je k něčemu, co nechtějí,“ poznamenal Bystroň v interpelaci. 

„Nedělejte si naděje, já si to nerozmyslím, protože jsem pevně přesvědčen o tom, že členství v EU s sebou přináší jak práva, tak povinnosti. Mnozí v EU profitují v obrovském rozsahu z členství v EU, finančně, ale nejen finančně. A proto uvnitř EU nelze využívat pouze práv, ale je nutné i plnit povinnosti. A to bude téma německého předsednictví,“ odvětil mu Maas.

Německé půlroční předsednictví EU začalo 1. července. „Německý ministr zahraničí Heiko Maas řekl hned druhý den natvrdo v německém Parlamentu, že nám VNUTÍ migranty!!!“ poznamenal k tomu následně lídr SPD Tomio Okamura. „Na tohle není jiná odpověď než czexit. A zcela skandální je, že s německým ministrem zahraničí jednal v Berlíně den předem český ministr zahraničí Petříček (ČSSD) a u nás v ČR není zveřejněn žádný výstup z tohoto jednání! Co nám vláda hnutí ANO, ČSSD a KSČM tají?“ rozčílil se Okamura.

„Co k tomu dodat? Hnutí SPD prosazuje jako jediná parlamentní strana nulovou toleranci nezákonné migrace a referendum o vystoupení ČR z EU, aby sami naši občané rozhodli o své budoucnosti ve své zemi. Nesouhlasíme s diktátem EU, pozitivní diskriminací nepřizpůsobivých ani islamizací. Všichni lidé v ČR musí mít nejen stejná práva, ale také povinnosti. Hnutí SPD trvá na dodržování zákonů. Stát musí zajistit ve všech ohledech, aby byl slušný a pracující občan na 1. místě, uzavřel Okamura.


cs_CZCzech
cs_CZCzech