Plamenný projev herca Nečase! Takhle Babišovi již dlouho nikdo nenaložil

Představitel majitele provinčního fotbalového klubu ze seriálu Okresní přebor častým hostem v pořadu TIKITAKA. Tentokrát ovšem Pavel Nečas předvedl něco, o čem si budou povídat nejen fandové u nás nejpopulárnějšího sportu. Nečas se totiž pustil do kritiky bývalých estébáků, mezi něž nepřímo zahrnul i premiéra Babiše.

Jedním z témat posledního dílu pořadu Petra Svěceného bylo i zadržení Romana Berbra, místopředsedy Fotbalové asociace České republiky. Druhý muž FAČR je nyní ve vazbě a čeká, z čeho všeho se bude muset zpovídat u soudu. Právě to, že takový člověk mohl rozhodovat o budoucnosti českého fotbalu, Nečase pořádně naštvalo. „Ve mně se pění krev. Estébáci, nemorální lidi, kteří udávají, jsou vycvičený komoušema, jak likvidovat lidi,“ rozčílil se známý herec.

Svá slova ovšem nemířil pouze na Berbra, ale i na nejvyšší vládní místa. „Jsem šťastný, že boží mlýny melou, a čekám, až toho nejvyššího estébáka sundáme za rok,“ mrkl Nečas na dalšího hosta, Jakuba Voráčka. Ten je také známým kritikem premiéra Babiše a prezidenta Zemana, což dává často najevo na sociálních sítích. „Strašně se na to těším. Jak je možný, že tam jsou? Ať už táhnou, já už na to nemám nervy a je mi z toho zle,“ dodal herec, kterému po jeho plamenném projevu raději podal Svěcený sklenici vody.

Pavel Nečas je svými názory znám, na facebooku si občas neodpustí ani hrubší výrazy. Vždy se ovšem jedná o jasné popsání faktů, které bychom z naší země měli vymýtit. Ať už se jedná o nepřijatelné věnování moci bývalým estébákům, ostudné chování prezidenta, nebo xenofobii. Tentokrát se ovšem herec neudržel ani v televizním pořadu. Za to mu na sociálních sítích nyní tleská mnoho lidí, kteří klip z pořadu šíří dál. 


cs_CZCzech
cs_CZCzech